Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Текстоліт марки ПТ, ПТК і А товщина 0,5 - 90 мм, розмір листа 1000*2000 мм
Порізки НЕМАЄ!!! Продаємо цілі листи!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Yong |
| Тип композиційного матеріалу | Текстоліт |
| Вид армуючого наповнювача | Волокнистий |
| Матеріал матриці | Полімер |
| Форма товару, що поставляється | Лист |
| Гігроскопічність | Ні |
| Токсичність матеріалу | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| товщина | 4 мм |
- Ціна: від 200 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Порезки НЕТ!!! Продаем целые листы!!

