
Текстоліт ПТ, ПТК, А листи товщиною від 0,5 до 90 мм
- В наявності
від 200 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
+380 (50) 411-16-16
отдел продаж
- +380 (68) 025-57-01отдел продаж
- +380 (73) 357-41-77отдел продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Текстоліт марки ПТ, ПТК і А товщина 0,5 - 90 мм, розмір листа 1000*2000 мм
Порізки НЕМАЄ!!! Продаємо цілі листи!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Yong |
| Тип композиційного матеріалу | Текстоліт |
| Вид армуючого наповнювача | Волокнистий |
| Матеріал матриці | Полімер |
| Форма товару, що поставляється | Лист |
| Гігроскопічність | Ні |
| Токсичність матеріалу | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| товщина | 4 мм |
- Ціна: від 200 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Порізки НЕМАЄ!! Продаємо цілі листи!!
