Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склотекстоліт СТЕФ-1 листи товщина 3,0-50,0 мм, розмір листа 1000*2000 мм
Порізки НЕМАЄ!! Продаємо цілі листи!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Yong |
| Тип композиційного матеріалу | Склопластик |
| Вид армуючого наповнювача | Волокнистий |
| Матеріал матриці | Полімер |
| Форма товару, що поставляється | Лист |
| Гігроскопічність | Ні |
| Токсичність матеріалу | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 40 мм |
- Ціна: від 200 ₴/кг

