Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Текстоліт ПТ товщина 3,0 - 90 мм, розмір листа 1000*2000 мм
Порізки НЕМАЄ!!! Продаємо цілі листи!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Yong |
| Тип композиційного матеріалу | Текстоліт |
| Вид армуючого наповнювача | Волокнистий |
| Матеріал матриці | Полімер |
| Форма товару, що поставляється | Лист |
| Гігроскопічність | Ні |
| Токсичність матеріалу | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| товщина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 40 мм |
- Ціна: від 180 ₴/кг

